HEY Radio - všechny naše FM Sleduj rádio HEY na Instagramu Sleduj rádio HEY na facebooku RSS kanál HEY Radia Play.cz - HEY Radio
HEY RADIO - s námi Vám bude HEY!
play live Poslouchej HEY RADIO - živé vysílání Play Live
Vítejte na stránkách HEY Radia, dnes je čtvrtek 21. října 2021 | svátek má Brigita, zítra Sabina  
Informace

Rádio Sázava slaví dnes 2 roky vysílání!

| 11. 10. 2013 (8397 přečtení)

Dnes, tedy 11.10.2013 to je přesně 2 roky od chvíle, kdy po dlouholeté odmlce začalo naše rádio opět vysílat ve středních Čechách na frekvenci 89,3FM. K našim narozeninám přejeme hodně spokojených posluchačů, hodně dobrých moderátorů a hlavně kvalitní muziku - to vše bez reklam a zbytečných slov.Co se nám za tyto 2 roky podařilo:
3 měsíce po zahájení vysílání jsme spustili pravidelné živé moderované vysílání z pražského a vlašimského studia. Rádio Sázava má dnes celkem již 3 studia (Praha, Vlašim, Pardubice) a chystá spuštění studia dalšího, a to ve Frýdku Místku. (možná i dalších... :-)

Rádiu Sázava se též podařilo rozšířit své "teritorium" kde je možné jej naladit, a to na severní Moravu (Frýdek-Místek, Ostrava - 90,6FM / spuštěno v dubnu 2013). Věříme, že se nám podaří získat i další 2 aktuálně připravené kmitočty.

Rádio Sázava vedle originálního playlistu dnes připravuje týdně pro své posluchače i celou řadu speciálních hudebních pořadů.

Tou hlavní a nejdůležitější zprávou je, že rádio se stále snaží profilovat jako rádio s originálním playlistem, že se snaží zachovat svoji originalitu a odlišnost od ostatních komerčních rádií... Důkazem toho je i celá řada pozitivních ohlasů našich posluchačů. Rádio Sázava od roku 2013 vysílá s minimem reklam (a od nového roku 2014 by již naše posluchače neměly reklamy ve vysílání obtěžovat téměř vůbec).

Děkujeme všem našim posluchačům za jejich přízeň. O dalších novinkách, které rádio Sázava chystá, Vás budeme včas informovat...

-red-

[Akt. známka: 1,80 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5

Celý text | Autor: administrator |

HEY Radio Vás vítá, jste tu jako neznámý posluchač. Zaregistrujte se
ERROR : v zapisu do tabulky online