HEY Radio - všechny naše FM Sleduj rádio HEY na Instagramu Sleduj rádio HEY na facebooku RSS kanál HEY Radia Play.cz - HEY Radio
HEY RADIO - s námi Vám bude HEY!
play live Poslouchej HEY RADIO - živé vysílání Play Live
Vítejte na stránkách HEY Radia, dnes je čtvrtek 21. října 2021 | svátek má Brigita, zítra Sabina  
Informace

Novinky a vychytávky na Radiu HEY!


Vychytávky - zobrazování pořadů pomocí obrázků
Tento týden jsme připravili další drobnou vychytávku pro naše posluchače. Každému pořadu, který vysíláme jsme přiřadili jedinečný obrázek, nebo-li LOGO pořadu, které se vždy, když daný pořad vysíláme zobrazí na našich www (také v mobilní aplikaci). Chcete vědět více? Čtěte dále>>


Doposud se nám zobrazovaly na našich www titulní obrázky z CD, ze kterých se právě vysílá hudba (takže se každý hned může podívat, ze které desky právě daný song hrajeme.) Tuto vychytábvku jsme zprovoznili na jaře tohoto roku a dnes jsme ji rozšířili i na naše pořady!

A jak to funguje?
Vzhledem k tomu, že máme celou řadu autorských pořadů, zobrazoval se v průběhu doby, kdy daný pořad je právě vysílán, jen neurčitý obecný a nic neříkající obrázek.

Od nynějška jsme však každému pořadu a každému DJ přiřadili jedinečný obrázek. Tzn. obrázek (chcete-li logo pořadu), který je jedinečný pro každý autorský pořad. Posluchač tak ihned i podle obrázku uvidí, co a kdo právě vysílá onAIR.

| Autor: administrator | Vydáno dne: 11. 10. 2020 | 2664 přečtení |
HEY Radio Vás vítá, jste tu jako neznámý posluchač. Zaregistrujte se
ERROR : v zapisu do tabulky online