HEY Radio - všechny naše FM Sleduj rádio HEY na Instagramu Sleduj rádio HEY na facebooku RSS kanál HEY Radia Play.cz - HEY Radio
HEY RADIO - s námi Vám bude HEY!
play live Poslouchej HEY RADIO - živé vysílání Play Live
Vítejte na stránkách HEY Radia, dnes je pondělí 29. listopadu 2021 | svátek má Zina, zítra Ondřej  
Lidé z rádia, moderátoři - podrobnosti
Moderátoři HEYRADIA - přehledná tabulka

Jenda Kulík Jenda Kulík

Swingař, rocker, též alternativec, v neposlední řadě hudební sběratel a náruživý diskofil. Na českých rádiích patřím asi k nejstarším moderizátorům, nutno s tím trochu počítat. Pamatuji toho dost, léta šedesátá, beatlemánii, festival ve Woodstocku a o rádiu Luxembourg nemluvě i počátky privátního vysílání u nás počátku 90´let. Jak krásné doby to byly, selektorů nebylo. Mohu říci slovy Allana Aldrige, autora ilustrované knížky o Beatles: Že jsem byl, „mezi těmi, co to viděli“. To mě pochopitelně neopravňuje k tomu, abych dělal ramena, spíš naopak. Čas oponou trhnul. Ode mne uslyšíte bigboš, alternativu, jazz i zcela obyčejnou muziku pro radost. Hezký poslech a držte vlnu.

Pořady Jendy Kulíka - přehledně: (více na jeho samostatné stránce) zde>>
Milan Krčil Milan Krčil

Od podzimu 2016 v Pardubickém studiu, od února 2017 v "celoplošném" vysílání. Milanova láska k rádiím se stala na plno praxí, v roce 2005 v Rádiu Profil Pardubice na marketingovém a posléze i studiovém oddělení (natáčení spotů) a moderování PR akcí. Následně v Rádiu OK Hradec Králové (dnes Rádio Blaník), poté Rádio Hey, následně ve vlastním projektu 1. nemocničního rádia v ČR, Rádia Pohoda, zaměřeného na rockový formát. A co miluji na rozhlasové práci? Vás, milé posluchače, radost z hudby, příjemných informací a písniček na přání, které Vás potěší.

Pravidelně ve vysílání: PO až PÁ mezi 09:00-12:00, vždy z Pardubického studia.
Standa Čeněk

V radiu HEY od roku 2017. Aktuálně moderuje ranní blok v časech 6:00 - 9:00 hodin ze středočeského studia a připravuje pravidelný pořad "Playlist Music - Hudební tipy a novinky".


Vysílání Standy Čeňka: (více na jeho stránce) zde>>

Tomáš Vladeka

Jsem sice benjamínkem rozhlasové party, ale zkušeností s moderováním jsem už za více než 10 leté působení v rádiích pár nasbíral. Jaké mám vzdělání a jaké jsem znamení zvěrokruhu se ode mě bohužel tady nedozvíte. Ulítávám na muzice, hledání kešek a cestování. Jsem veselá kopa a párty se mnou je občas peklo... Miluju dobrý pivko a skvělou zábavu. O tom, že se se mnou nikdy nudit nebudete, se můžete přesvědčit každý všední den mezi 14:00 a 17:00 hodinou. Pokud Vás cokoliv o mně zajímá, nebo mě chcete na své akci, napište mi. Těším se!
Petr Havel

Petr Havel je novou posilou našeho moderátorského týmu. Na HEY RADIU od dubna 2020. Můžete jej slyšet v něděli dopoledne mezi 9 - 12 hodinou. Než usednete k nedělnímu obědu, bude pro Vás mít předkrm složený z pohodové rockové muziky a informací z domova i ze světa. A tu a tam se s Petrem ve studiu objeví i zajímaví hosté..

moderator radia HEY Matěj Lipský

Pravidelně ve vysílání: Neděle mezi 16:00-17:00, Krockodýl na Rádiu HEY, rozhovory se zajímavými hosty.


Petr Zlámal

Jsem odkojený rockem. Osm báječných let jsem vysílal v první soukromé rozhlasové stanici na Moravě, rockově orientovaném rádiu Kiss-Morava. Zvláště v prvních letech to bylo neskutečně úžasné - neexistovaly žádné playlisty, vše se hrávalo z cédéček nebo desek a do 'práce' jsme si nosili ještě nikým nehrané, právě vydané 'panenské' desky, které jsme hrdě pouštěli do éteru jako první. Poté jsem vysílal v ostravském rádiu HEY! Neustále se probírám novou muzikou, i když je zřejmé, že to nejlepší z rocku vzniklo zejména v 70. a 80. letech minulého století. Premiéra dvouhodinového speciálu "Rockové démanty" je vždy v pondělí od 19:00 hodin.

O pořadu více>>
Petr Kůsa (KůsoFka)

Moderátor, muzikant, všeuměl. Na rádiu HEY připravuje a moderuje pravidelný pořad Fajn Rock Music. Premiéru pořadu můžete poslouchat každý čtvrtek od 21:00 hodin a dále v reprízách v těchto časech:

Fajn Rock Music | Čtvrtek 21:00 | 1. repríza: Sobota 18:30 h | 2. repríza: Neděle 23:00 |
Více o pořadu, playlisty: zde>>

Jakub Melín

Milovník hudby 70. a 80. let všech možných stylů, příležitostný DJ, nadšený hifista a sběratel desek. Na Radiu HEY připravuje speciální pořad New Wave, kde uslyšíte hlavně hudbu New Wave 80. let Pořad New Wave Jakuba Melína můžete poslouchat v těchto časech:


New Wave | Středa 01:00 - 02:00 h | Více o pořadu, playlisty: zde>>

Tomáš Rada

V radiu HEY od roku 2017. Sám o sobě: Jak jsem se dostal k moderování na rádiu HEY? Na tuhle otázku jsem stále nenašel odpověď, ale vím, že se moderování zařadilo mezi mé koníčky. Pár let ozvučuji a moderuji různorodé akce a také hraji v kapele.

Aktuálně připravuji speciální pořad Hudební výročí. V tomto pořadu se zaměřuji na významné události, které se stali v minulosti a nějakým způsobem ovlivnili hudební dění. Tento pořad můžete slyšet každou neděli, mezi 11. a 12. hodinou.
Více o pořadu Hudební výročí: zde>>
Michael Viktořík

Na radiu HEY již cca. od roku 2013. Původně se svojí Show "Svět podle Michaela", která se přesunula na naše sesterské COLOR Music Radio. Aktuálně Michael vysílá jen na rádiu COLOR, a to od pondělí do pátku vždy v 7:00 a ve 13:00 hodin.


Více info o Michaelovi: (Wikipedia) více>> | Resp. též: zde>>

Jirka Basta

V radiu HEY od roku 2018. Aktuálně nemoderuje a věnuje se jiným aktivitám. Jirka na rádio nezanevřel a hledá vhodný termín, kdy se opět vrátí do vysílání...


Vysílání Jirky BASTY: (více na jeho stránce) zde>>

František Wich

František Wich připravuje pořad Francouzské wichytávky, do kterého vybírá převážně rockové písničky frankofonní hudební scény. Je přesvědčen, že tato muzika není o nic méně zajímavější, než angloamerická produkce, jíž jsme někdy zahlceni.
V minulosti pracoval v řadě dnes již neexistujících rádií a k mikrofonu se vrací po dlouhé odmlce, když mezitím stihl napsat třeba - jako bokovku - dvoudílnou Rock/Pop encyklopedii (Volvox Globator, 1999).

Více o pořadu Francouzské Wichytávky: zde>>
Petr Gratias

Petr v Brněnském studiu připravoval a uváděl pořad Kytaroví hrdinové.
Pracoval jako autor a moderátor letech 2006 až 2009. Připravoval tematické pořady Rock Caffé a později Rock Antikvariát. Je orientován především na hudbu šedesátých a sedmdesátých let s poměrně širokým záběrem. Je autorem a spoluautorem knih Černý racek - o Oldřichu Veselém (Vakát 2009), V erbu Progres - o brněnské artrockové skupině (Jota 2014) a Decibely nad Brnem (Jota 2015).

více info o Petrovi, jeho pořadu a vysílacích časech: zde>>

HEY Radio Vás vítá, jste tu jako neznámý posluchač. Zaregistrujte se
Na stránkách HEY Radia je právě 19 lidí
 Klasické menu:
Mobilní aplikace ke stažení
Mobilní aplikace Android QR Code
Celkem871596
Listopad124647
Dnes682
Online19
Home |  Program |  Pořady |  Hudba |  PlayListy |  Mp3 |  on-Air |  Diskuse |  Radio |  Lidé |  Partneři |  Kontakt |  Rss | LogIn | 
© JOE Media s.r.o. 2005 - 2021, prostřednictvím phpRS redakčního systému