POWERWOLF oznámili termín vydání nového alba!

Autor: Standa Čeněk <standa@heyradio.cz>, Téma: Hudební novinky, Vydáno dne: 05. 04. 2024

Radio HEY! POWERWOLF oznámili termín vydání nového alba „Wake Up the Wicked“, nová řadovka vyjde 26. července 2024. V srpnu pak kapela vyrazí na své historicky první severoamerické turné a plynule naváže na dosud největší evropské turné Wolfsnächte 2024.

„Wake Up The Wicked“ opět produkoval vynikající Joost van den Broek v Sandlane Recording Facilities a představuje nové měřítko a nesporný vrchol kariéry kapely. Nové album je tvrdé, překvapivé a plné rozmanitosti.

POWERWOLF zůstávají věrní svému zavedenému, oblíbenému zvuku, ale přesto jdou ještě o krok dále a předvádějí jiný, nový aspekt svých obratných hudebních a technických dovedností. To je patrné například na vynikajícím singlu „1589“, který je založen na skutečném příběhu ze 16. století.

20 let po svém vzniku v roce 2004 rozšiřují POWERWOLF svůj repertoár o další skladby té nejvyšší kvality a do své mimořádné diskografie přidávají mnoho budoucích hitů. „Wake Up The Wicked“ potvrzuje status kapely jako velikánů ve světě heavy metalu!