Dubnový NaHey Rock přivítá Abraxas, Náhodný Výběr a Symphonity

Autor: Standa Čeněk <standa@heyradio.cz>, Téma: !Program, Vydáno dne: 28. 03. 2024

Radio HEY! Do pořadu „Na Hey Rock“ na Rádiu HEY přijali pozvání zpěvák a kytarista Slávek Janda a bubeník Zbyněk Husa z kapely ABRAXAS. Přinesli s sebou nový song „Nalitej“ a řeč byla také o chystaném novém albu, o natáčení videoklipu k nové skladbě, i o koncertním turné.Novinku ABRAXAS - „Nalitej“ si navíc představíme v exkluzivní předpremiéře také v aktuálním vydání hudebního pořadu PLAYLIST MUSIC.

Kytarista Libor Křivák, kapelník mezinárodní symphonic/power metalové kapely SYMPHONITY nám přišel představit nové, živé album „Marco Polo: Live In Europe“, které zachycuje atmosféru turné s italskými legendami žánru RHAPSODY OF FIRE.

Jedná se o první živé album kapely vycházející na CD a DVD. Celková doba záznamu přesáhne dvě hodiny. Nahráno bylo během evropského turné v roce 2023 na podporu italských velikánů RHAPSODY OF FIRE. Obsahuje živé verze písní ze všech tří předchozích studiových alb SYMPHONITY a zachycuje jedinečnou koncertní energii kapely.
Album doprovází obal se spoustou fotografií z turné. Mixu se ujal Libor Křivák a masteringu Fredrik Nordström ve studiu Fredman ve Švédsku.

Více uslyšíte v pořadu „Na Hey Rock“ na Rádiu HEY v premiéře v úterý 2. dubna od 18 hodin. (repríza každé další úterý v dubnu)