Druhý Metanol fest přichází s hymnou "Hradeckých Votroků"

Autor: Tomáš Vladeka <tomas@heyradio.cz>, Téma: Pozvánky, Zdroj: TZ, Vydáno dne: 10. 10. 2023

Radio HEY!Kapela METANOL je dobře známá díky svému aktivnímu koncertování a mediální propagaci, a to nejen ve svém rodném městě Hradci Králové, ale téměř po celé republice. Již podruhé pořádají festival rockové a metalové hudby pod svým názvem, a to v prostorách Country clubu Lucie, který je známý jako mekka hudebních akcí.

Dalšími účinkujícími na festivalu jsou:

HAKEL BAND, který zahájí celou akci. Tato kapela má výhodu být domácí kapelou, což jim dává velkou výhodu. Získali svou pozici na festivalu díky účasti v hitparádě internetové televize KLUBOOFKA TV.

Tepličtí rockeři DEVIANT odehrají svůj předposlední koncert na této akci a je jasné, že nemohou na festivalu chybět, protože úzce spolupracují s kapelou METANOL.

METANOL poprvé na své akci zahrají hymnu, kterou složili pro hradecký fotbalový klub, což bude zajímavým a výjimečným okamžikem pro fanoušky hudby i fotbalu.

Power-speed metalová kapela RIMORTIS v čele s frontmanem Jaromírem Bartošem přinese svou energii a rychlé riffy do festivalového programu.

Celou akci zakončí rocková kapela RAZZ, a je jasné, že jejich set bude nezapomenutelným zakončením festivalu.

Celkově se mohou fanoušci těšit na festival plný skvělé hudby a různých hudebních stylů. Je skvělé vidět, že tato událost podporuje místní hudební scénu a umožňuje fanouškům zažít nezapomenutelný hudební zážitek.

Celou akci moderuje Tomáš Vladeka z rádia HEY. Na tomto rádio uslyšíte skladby kapel HAKEL BAND a METANOL.

Předprodej vstupenek probíhá na síti QR TICKET: https://qrticket.cz/produkt/metanolfest/
FB událost: https://fb.me/e/2oaWiv441