Historicky první Warning fest bude 24.6. v Javorníku ve Slezsku

Autor: Tomáš Vladeka <tomas@heyradio.cz>, Téma: Pozvánky, Zdroj: TZ, Vydáno dne: 20. 06. 2023

Radio HEY!Připravte se na nezapomenutelný hudební zážitek! Warning fest vol 1 je právě za dveřmi a přinese vám skvělé kapely, vynikající pivo a chutné jídlo. Zde je vše, co potřebujete vědět o této události: Festival se bude konat 24.6. v areálu sálu Laura v Javorníku ve Slezsku, tento půvabný prostor mu poskytne ideální kulisu.
Brány festivalu se otevírají v 18:00 hodin, a vystoupí čtyři skvělé kapely, které vám přinesou pestrou škálu hudebních stylů:

18:30 - 19:30: Cybo / Žilina SK /
20:00 - 21:00: The Pant / Břidličná /
21:30 - 22:30: Warning Vision
23:00 - 24:00: Metanol
Každá z těchto kapel předvede svůj jedinečný hudební projev a zajistí vám nezapomenutelný zážitek.
Pokud bude hlad, nemusíte se obávat. Na festivalu budou k dispozici výtečné steaky a chutný guláš. Užijte si skvělé jídlo a dopřejte svému žaludku požitek.Na čepu najdete pivo Šerák od pivovaru HOLBA.

Pokud si přejete zúčastnit Warning fest vol 1, přeprodejní vstupenky jsou k dispozici za 250 Kč. Pokud se rozhodnete přijít na poslední chvíli, na místě bude vstupné 300 Kč. Zajistěte si svou vstupenku včas a ušetřete: https://qrticket.cz/produkt/warning-fest-javornik-ve-slezku/

Nezáleží na počasí!Tento festival se koná za každého počasí. Můžete si užít skvělou hudbu a atmosféru na krytém pódiu a v prostorném krytém sezení. Nenechte si ujít Warning fest vol 1 a přijďte si užít skvělou hudbu, vynikající pivo a chutné jídlo v příjemném prostředí Javorníku ve Slezsku.