Kam v sobotu 17. června? Dosifest je jasnou volbou!

Autor: Tomáš Vladeka <tomas@heyradio.cz>, Téma: Pozvánky, Zdroj: TZ, Vydáno dne: 02. 06. 2023

Radio HEY!Dosifest je rockmetalový festival, který se bude konat 17. června 2023 v Horní Sloupnici nedaleko Litomyšle. Věříme, že bude krásně, protože tento festival v krásném prostředí si zaslouží pěkné počasí Celým dnem provází náš kolega Tomáš Vladeka z odpoledního vysílání.Na festivalu vystoupí několik kapel, mezi nimi například:

TEN STICKS: Kapela byla původně založena v roce 1993 pod názvem Mystery a v roce 1995 se přejmenovala na TEN STICKS. Po několika změnách v sestavě a několika nahrávkách kapela nabrala jiný směr a vydala své druhé album s názvem "Koloběh" v roce 2018.
Pryor: Čtyřčlenná skupina z Hané, která začala jako zábavní kapela a později se zaměřila na vlastní tvorbu. V roce 2018 vyhrála anketu Czechparáda s videoklipem k písni "Bublina" a v roce 2022 vydala druhé řadové album s názvem "Panoptikum".
Ozzy Tribute CZ: Tato kapela vznikla spojením členů dvou Ozzyho revivalů a hraje největší hity od Ozzyho Osbournea a několik skladeb od skupiny Black Sabbath.
Dámská kapela LORETTA: Tato kapela vznikla v roce 1989 a vydala několik alb. Jejich melodický rock je známý svou energií a holky se nebojí pódia. V roce 2015 se kapela po 20 letech vrátila a získala velkou popularitu.
Forrest Jump je hardcore-crossover kapela pocházející z města Bučovice. Skupina se skládá ze čtyř členů a jejich hudba je plná energie, agresivních riffů a melodických refrénů. Své vystoupení zvládají s intenzitou a vášní, která diváky vtahuje do jejich světa tvrdé hudby.
Miloš Dodo Doležal: Český kytarista, skladatel, zpěvák a producent, který proslul jako frontman skupiny Vitacit a hrál také v hudební skupině Pražský výběr.
Na festivalu se můžete těšit na širokou škálu lahodného občerstvení, které zahrnuje vyjímečné hovězí hamburgery, exkluzivní hot dogy, hranolky, langoše a grilované klobásy. Kromě toho bude na festivalu také točeno pivo z Chotěboře, které vám nabídne osvěžení a skvělého společníka k vašemu jídlu.

Vstupenky na festival můžete zakoupit v předprodeji na následujících místech:
Sklenářství u Ševčíků Martin Brychta, Vysoké Mýto
Obecní úřad Sloupnice
Hospůdka v Kopečku, Sloupnice
Infocentrum Litomyšl
Infocentrum Choceň
Probit elektro, Česká Třebová
Hotel Poprad recepce, Ústí nad Orlicí
FB událost: https://www.facebook.com/events/166041319628361