Kapela ALLNEVR začala rok 2023 videoklipem s J. Kohákem

Autor: administrator <mirek@pycha.net>, Téma: Hudební novinky, Vydáno dne: 06. 01. 2023

Radio HEY! Svou novinku představili světu havířovští ALLNEVR., vlastně nejednu novinku. Nová skladba, nová sestava, nový zpěvák, nový management - a jak na Nový rok , tak po celý rock! Aktuálně k nové skladbě natočili i retro video s multifunkčním bavičem Jakubem Kohákem v roli skořápkáře z 90 let.

Natáčení bylo zábavné a skutečně pracovité. Celá kapela jsme si šili šusťákové soupravy, vyráběly paruky z chemlonových deček a to až do pozdních nočních hodin " řekl pro radio HEY s notnou dávkou nadsázky zakladatel a kytarista kapely Mirek Olszový Klip se natáčel ve FZG studio, s.r.o., filmové a televizní studia a ateliéry Klecany u Prahy a výroby se ujalo studio Sunline Sound Praha pod vedením Lukáše Krauta

Kuba Kohák si při natáčení klipu hrou skořápek přivydělal několik falešných tisícikorun se Smetanou, což mu nakonec ALLNEVR strhnul z jeho gáže " nedopustil si tradiční vtipnou poznámku nový basák a bavič kapely Fany.

Nový zpěvák kapely, Mirek Babič si natáčení pochvaloval, zvláště, když stanoviště pro občerstvení bylo před i po klipu v restauraci "U staré pošty" nedaleko pražského vlakového hlavního nádraží.

Podle informací radia HEY se skladba i klip líbí a fanoušci vidí progres v kapele, která se i letos vydá na pódia různých akcí a určitě překvapí novou deskou. Samozřejmě budeme u toho.

Skladba: https://youtu.be/7SLmmgkOD4s