Olešnou rozezní METAL - o víkendu 19. a 20. srpna

Autor: administrator <mirek@pycha.net>, Téma: Pozvánky, Vydáno dne: 31. 07. 2022

Radio HEY! Oblíbená rekreační oblast Autokempu Olešná se o předposledním srpnovém víkendu stane centrem metalového dění na severní Moravě. V pátek 19. a v sobotu 20. srpna se na pódiu přímo v srdci autokempu vystřídá celkem 17 kapel v čele s německými legendami GRAVE DIGGER, ASSASSIN a STORMWITCH či polskými TSA.GRAVE DIGGER, STORMWITCH a TSA zavítají na sever Moravy po několikaleté přestávce. Zejména TSA se vrací na téměř domácí půdu, kde v polovině osmdesátých let patřili ke kapelám výrazně ovlivňujícím (nejen) slezskou Hard&Heavy scénu.

ASSASSIN, kteří pomáhali formovat koncem osmdesátých let raný německý thrash metal se na severu Moravy objeví vůbec poprvé ve své historii, podobně jako indická formace KRYPTOS, která sice není tak „letitá“ a v našich zeměpisných šířkách známá, nicméně slibuje čistokrevný old school metalový nářez.

Celá polovina lineupu je pak vyhrazená kapelám z Moravskoslezského kraje, tedy víceméně domácím interpretům, mezi které patří například hranický LIMETALL, havířovští BASTARD či novojičínští PORTA INFERI.

Brány festivalu se otevřou v pátek ve 14. hodin a v sobotu v 9:30 a hrát se bude vždy do cca 1. hodiny ranní.

Výtěžek této benefiční akce podpořené z prostředků Moravskoslezského kraje bude věnován prostřednictvím Českého červeného kříže na podporu dobročinných projektů.

Vstupenky včetně speciálních VIP lze objednat na portálu TICKET LIVE: zde>>