přidat příspěvek
Radio: Trochu jsme rozházeli vysílací časy, tak snad OK??!!  
Honza: Zdravim, slo by trosku omezit Cachtickou pani chvili po 16:00? Skvela pisen, ale uz to beru skoro jako trapeni, kdyz zacne hrat :D  
Radio: Dnes konečně Blansko onAIR! navrácen opravený vysílač!  
Blansko: Pořád offline,co se děje ???  
Radio: Děčín již včera opraveno, místní výpadek ČEZ. Blansko dnes, tzn. 7/2/2024 odebrán vysílač do servisu, vadný ventilátor.  
Radek: Blansko taky šumí… ???  
Filip: Děčín šumí  
Radio: To Jarda: Nenačita - to je taková veselá kravinka z dob covidu a zřejmě tam v noci skočila do playlistu. Je to velmi krátké, proto se to neuložilo do playlistu.  
JardaZeStráže: Co hrálo teď před půlnocí? Jak zpíval "nenačita" v historii playlistu je pak až od půlnoci a tenhle song tam není :((  
Filip: Děčín zase (nebo pořád) mlčí  
Radio: To PetrN: Inu, někdo má rád holky, jiný zase... znáte to dál. Jedněmi milovaný - a jak je vidět - některými posluchači naopak nenáviděný moderátor. Není na světě ten, kdo by se zalíbil lidem všem. Na ranního moderátora máme vesměs ty nejlepší ohlasy, jak je vidět, né vždy však jeho blok vyhovuje každému. Nicméně v ranním bloku funguje již několik let. Není to žádná nová změna.  
PetrN: Dobré ráno, vaše rádio poslouchám rád. Ale je nutné, aby tam ráno vystupoval ten neuvěřitelně trapný moderátor. Bylo vždy super, že jsem ráno nemusel poslouchat takovéto rádoby vtipné debility. Nechcete si to ještě rozmyslet, nevím, jak dlouho to ještě vydržím. Krásný den.  
Blansko: Ahoj,Blansko jede dost potichu a jakoby mono, dá se s tím něco dělat? Jinak muzika bomba.  
Hawai: Praha  
Radio: To Hawai - v jakém městě nás posloucháte? To je důležité pro případnou úpravu nastavení audia.  
Hawai: Zdravim, hudba se zdá lehce přebuzená (zkreslená) a hraje hlasitěji než ostatní (Beat, Rockradio). Zkuste nato mrknout pls. Jinak songy ok. Diky  
Honza: Pustťe tam eyeless od slipknotu Přání jsem už odeslal  
Brno: Milan jedeee!! Super ráno!! Díky!!  
Dušan: Marothovo rej hustej nářez v každým díle, v dobrým čase, chválim a pozdravuju  
Radio: Songy na přání hrajeme vyjimečně téměř kdykoliv, jinak od úterka do neděle vždy po 19:00 hodině (studia Opava - tel.: 776 006 476, Vlašim - tel. 317 777 893, Praha - tel. 777 007 893, resp. Rumburk - tel. 777 005 745)