přidat příspěvek
Jan : Řekněte tomu "sládkovi" z Trilobitu, že pivo se netočí, ale čepuje!!!  
Radio: To Filip. Inu, ve středních Čechách máme vysílač o výkonu 5kW!!! na velmi dobré kótě. V Děčíně je to jen 0,1kW. Ale dopravu signálu řešíme kvalitním streamem, určitě v nejvyšší zvukové kvalitě. Možná se někdy mohlo stát, že rádio nám v Děčíně hrálo trochu slaběji, ale jinak kvalita zvuku by měla být dobrá. Dosah vysílání je ale pochopitelně značně menší než na té Sázavě!  
Filip: Zdravím, víkend jsem trávil okolo Sázavy a byl překvapen pokrytím a kvalitou zvuku..o to jsem byl potom smutnější při návratu do Děčína - když to zrovna hraje, zní hudba jako velmi nekvalitní empétrojka z přelomu tisíciletí. Udělejte s tím něco, prosím prosím  
Radio: To Vašek: pozitivní sdělení je, že už sem psát nebudete. Zkuste si třeba i opakovaně přečíst náš příspěvek, třeba nakonec pochopite i obsah a smysl našeho sdělení.  
Vašek : Radio Hey,Jinak Hořice a celkově celý večer úplně fantastický, organizace a lidé okolo paráda ?? A s tím Vaším porovnáním s těma klukama a holkama!!!Já radši ty holky a trochu upřímného vysvětlení ??Už víc psát nebudu protože nám pravdu tady nikdo neřekne...  
Radio: To Vašek: Milý Václave, pokud chcete nějaké vysvětlení, tak nám nepište sem do diskuse, ale napište nám na náš e-mail, milerádi Vám znovu v krátkosti zopakujeme jak to bylo s Jirkou Bastou. Na toto téma zde proběhla diskuse již na jaře. Jinak obecně platí, že co posluchač to názor aneb také: Někdo má rád holky, atd... Tak hlavně do těch Hořic za Milanem!  
Vašek : Zdravím rádio Hey... Chtěl bych se zeptat co se děje a proč nejede ranní éter z Pardubic každý den a místo toho se pokoušíte o tu parodii z Ostravy!!!Je potřeba si začít vážit studia Pardubice a velice slušně se omluvit Jirkovi Bastovi a poprosit ho o návrat!!!Stejnak jedete jingl na Jirku pořad!!! Jinak nevím co chcete dělat dál.Prosím pana Pýchu o vysvětlení...A kde je hlavně ta soutěž o lupeny do Hořic (tahle sobota) ???  
posluchač: Vážení mluvte o hudbě a nečtěte tam ty bulvární sračky z A11  
Radio: Milí přátelé, tato diskuse není určena pro soukromou inzerci. Chcete-li zveřejnit nějaké informace, použijte k tomu e-mail: info(@)heyradio.cz a domluvte se na podmínách inzerce v našem rádiu. Rádi Vám vyjdeme vstříc.  
Fanka: Já také děkuji , konečně bude normální hudba !  
Radio: To Fanka: Stačí vždy napsat ihned, jakmile to zjistíte (ideálně ale na naše tel. č. viz kontakty) a my to okamžitě to opravíme. nyní v létě bohužel náš dohled nefunguje tak zcela na 100% Děkujeme  
Fanka: Dobrý den , již pátý den mi nehraje vaše rádio na fr.97,6. Nevím co děje , ale Impuls se opravdu poslouchat nedá. Jsem od Třebíče a už mi to vaše rádio chybí.  
Radio: Stačí vždy napsat ihned, ideálně ale na naše tel. číslo (viz kontakty) a my to okamžitě to opravíme. Děkujeme.  
David : Rádio hraje což je super ale celý den hraje dvojmo,jako kdyby hráli 2 stejný rádia dohromady.  
Radio: V Děčíně nám to vypadlo, ale jen na kratší dobu. Díky za inf, už to hraje!  
David: Zdravím co se prosím děje v Děčíně že to opět nehraje, již od neděle nic ani náznak, Díky  
@Rocker_Petr:: Dnes (středa 9.8.) mi to nedá. Jendo Kulíku, jsi jednička. První píseň ze středečního kalendáře Tvého rockového večera - "Swing" od Evy Pilarové - to byla pecka. Slyšel jsem to poprvé v životě. Skvělý výběr. Někdy jsem na naše rádio fakt hrdý.  
Dana: Chválím pana Konopku za jeho normální názory a teď k filmu Barbie, neviděla jsem a ani nechci vidět..myslím si,že je to příkladné vymývání mozku. Jen články na Seznamu a Novinkách, která "celebritka" měla růžovější obleček..:-)? To se stáváme už tupějšími jako tvůrci filmu ? Byla jsem na filmu "Dvě slova jako klíč" režiséra Dana Svátka a opravdu super, jen se u toho musí přemýšlet a tento film mohu doporučit..Jen nemá žádnou reklamu,asi se nechce,aby lidi na něj chodili a začali i přemýšlet.. Můj názor a díky a přeji všem krásný den.  
Honza z Kopru: No, zdá se mě, že přecházíte z rockového rádia k popu, včera dopoledne Jelen a dnes vrchol Chinaski. Zítra snad mohu s hrůzou očekávat Marka Ztraceného?  
Poslt: Zdravím dopoledne super ale pan Rýdl to je tragédie stejně jako jejich ŘSD!