přidat příspěvek
Radio: Už hrajeme, musíme pořešit lépe hlídání výpadků internetu. Bohužel jinak než přes internet se do vysílání na 99.5FM nedostaneme.  
Honza: Zdravím všechny na mém nejlepším FM rádiu v ČR. Jen jediná chybička, HEY na frekvenci 99,5 z Ostravy od včerejška opět mlčí :-) Rocku a metalu zdar - Honza z Kopřivnice.  
Jana M.: Díky za krásné ráno....přijdu ráno do práce,pustím rádio a začne hrát Serrious Black Story....nádhera.V sobotu jsem je viděla naživo na zimním Masters,byli skvělí a teď jsem se tam na chvíli díky Vám vrátila.....  
Luboš-Hoss: Moc díky za skvělé rádio a pozdrav do studia...  
Pavel-SůzÁ: Dobrý den - snažil jsem si napsat o pís. na přání a stejně to nejde - takže-nic nebude  
Radio: Ideálně napsat si nebo zavolat si o přání znovu. Od úterý do neděle vždy po 20:00 hodině. O song si lze napsat i dříve, určitě Vám zahrajeme znovu (út, st, čt, so + ne: studio Vlašim, pá: studio Praha nebo Opava)  
Míra: Zdravím celé rádio Hey. Normálně smekám,vůbec jsem netušil do nedávna,že takové radio existuje.Hrajete super. Jsem tu nový a včera jsem si zkusil napsat o písničku na přání se vzkazem,která hrála až večer 23.11. ve 21:19 Roxor Království samoty. A my jí neslyšeli. Jde nějak v historii vašeho rádia vyhledat a poslechnot si to.Děkuji  
Radio: TO David: Tak pořady Starej pes hraje JAZZ číslo 60 - 92 jsou již k dispozici a lze si je poslechnout (byly uloženy na jinem serveru). Pořady č. 32 - 42 jsme bohužel nikde nedohledali a pořady č. 43 až 47 nejsou již k dispozici. Chybějící pořady z konce roku 2017 č. 48 až 59 jsou na serveru a teoreticky je možné je sem dodatečně přidat  
David: Zdravím, existuje nějaká možnost opravit asi poškozené podcasty (konkrétně se jedná o "Starý pes hraje jazz" a to díly 32 - 92. Při pokusu o přehrání se ukáže pouze "Not Found". Děkuji.  
Radio: To Philly: Napište nám do emailu a pokuste se upřesnit co nejvíce čas. Abychom meli sanci song dohledat... Jenom datum nestačí. Nas emaim najdete na nasich www stankach, menu Kontakt.  
Philly: Zdarec Heyáci. Předem chci poděkovat za super playlist a žádný zbytečný kecy :) ale musíte mi poradit. Minimálně dnes a v úterý 8.11. hrála písnička, kde se v refrénu zpívá: "hej, celebrity, tohle je punk". Vsadil jsem boty, že jsou to Visáči. Ale za zlatý prase nemůžu ten song nikde najít. ani ve vaší historii playlistu. Povíte mi, jestli mám pravdu s kapelou a případně jak se jmenuje ta pecka? Moc díky.  
Radio: Včera, tj. ve středu běžel pořad s Matějem Lipským "Krockodýl". Pošleme mu Váš dotaz, Vy nám ale napište do našeho e-mailu info(@)heyradio.cz, abychom měli kontakt na Vás a následně věřím, že dostanete od Matěje odpověď co to hrálo.  
FanTomáš: Zdravím, včera jste vysílali kolem 17-18 hodin písničku a v ní se zpívalo Kola nebo.. A dál si nemohu vzpomenout, aspoň myslím, že to tak bylo. Poradíte mi prosím? Nikde ji nemůžu dohledat, díky moc!  
Honza: Zdravím HEY, co jsem zjistil dnes od rána 10.11. , tak Ostrava 99,5 - mé oblíbené rádio taky bohužel nejede, jen šum svistu :-) , tak poslouchám alespoň přes internet. Zdraví Honza z Kopřivnice.  
Rádio: K. Vary - opraveno.  
Rádio: V K. Varech máme výpadek produ, řešíme to, díky za info.  
Adéla: Zdravím rádijko,frekvence 95,1 K.Vary od víkendu jen chrčí.  
JardaZeStráže: mě to ani tak nevadí, pořad lepší hudba, než kdyby 90% vysílaciho času byla reklama jako jinde.  
Ondřej: Pavlas, máš pravdu, ale co jsem pochopil tak to že hrají toho Honzu uživí celé rádio. Už to hrají minimálně rok 2-3x za dopoledne.  
Honza: Zdravím všechny v super Hey radiu. Tímto bych Vám chtěl ještě jednou moc poděkovat za dva volňásky, na koncert ARAKAIN v Kopřivnici, které jsem u Vás vyhrál. Koncert byl skvělý a moc jsme si ho užili. Držím Vám palce, jste fajn a poslouchám Vás nyní nejraději, jen ještě pokud by šlo trošku osolit s lepším pokrytím ten signál z Ostravy na 99,5. Díky moc, rocku a metalu zdar, Honza z Kopřivnice.