přidat příspěvek
Miloš: Kdy bude show Majkla V??A jeho funky sety  
Lukas: Ahoj, už jsem to psal před více než týdnem, na Brněnsku je v FM zvuk velmi nekvalitni. Potichu, bez hloubky a zní jako sluchátka za 5 korun. ;(bude to někdo řešit?  
max: Dnes jsem si naladil Romeo Show reprízu a bylo to moc dobrý. Skvělý výběr muziky a Roman milý. Díky moc za Color.  
Radio: V Brně je výpadek proudu, dnes dopo tam jede kolega. Je možná i porucha na vysílači.  
Freese : Tak od včerejšího odpoledne už je výpadek na FM 99.4 trvalý.  
Kamil: Diky hrajes krasne  
Kamil: Diky hrajes krasne  
TV: Friky jedou ti v éteru oba výstupy najednou !!!  
Freese: Poslouchám Vaše rádio na FM na brněnské frekvenci 99.4. Poslední dobou máte nějak časté výpadky signálu. Během poslední půlhodiny 3x na 3-5 minut. Jinak hudba a pořady super  
Radio : Viz Menu program  
max: V kolik je repríza RomeoShow, díky moc.  
Radek: Dnes odpoledne jsem si pustil reprízu RomeoShow a hned mi to zvedlo náladu. Jsem rád, že je repríza, protože ne každé ráno vstávám tak brzy. Závěrem vám musím napsat, že nej jsou Roman a Jakub MELÍN. Jsem moc vděčný za Color Music Rádio.  
Petra: Dneska ti to pěkně hraje!????  
Radek: Já jsem taky moc rád že je Romeo už konečně zpátky na Coloru ????? dnes odpoledne jsem si poslechl reprízu je páteční Romeo Show, kde hrál Neue Deutsche Welle a úplně nahlas jsem poslouchal rádio v autě ?? Romčo, ať se Ti daří. Jseš borec  
TOM: Dobrý den,je super že Romeo- Roman Ondráček je zpět jeho skvělé pecky mě moc baví snad bude i časem i delší vysílání 7-9 hod k tomu i repríza pořadu.Děkuji moc.  
Jaroslav 8.5.2026: Aftermood je skvělej. škoda že neni i v mp3 na častěji  
Pavel Bárta - COLOR: Díky Petro, tohle vždy potěší. Nicméně vás musím trochu poopravit, pro mě je to zábava, nikoli práce, proto to dělám a při tom objevuji stále nové a nové oldies, o kterých jsem neměl ani tušení. A to je ta zábava.  
Petra: Dobrý den Pavle, chtěla jsem poděkovat za Vaši práci na pořadu Taneční párty. Opravdu se vám daří vytvořit fajn pohodové chvíle při poslechu. Přeji jen to nejlepší vám i celému rádiu. :-)  
LU: Tady už je to toxický jak na sockách proboha uklidněte se! Tady ten chudáček už se dokonce ohání žalobičkou . Všichni našponovaný, nervy pocuchaný... Buďte v míru. Nenechte se do ničeho nutit. Všichni jste svobodný. Laď si rádio jaký chceš přece... Když te to tady sere tak to neposlouchej!  
Radio: Pořad SinglStory je již od počátku roku 2026 pouze měsíčník! Viz info o pořadu (menu program - pořady). Tzn. běhá 1x za měsíc a ob 14 dní s jednou reprízou. viz: https://www.radiocolor.cz/showpage.php?name=porady#ZM