přidat příspěvek
Míra: Tak už jede v Mixdownu :) Ja to docela kvapík Slyšel jsem jí poprvé přímo ve sluchátkách a nedalo se odolat. Musím říct, že je to lepší verze, než obě, které znám (Originál i Barry White duet). Díkes  
KN: Bohužel už přes hodinu v Brně nehrajeme :(  
Míra: Tahle verze se fakt povedla Block & Crown & Martina Budde - All Around the World (Original Mix) Třeba si jí pánové někdo zařadíte do playlistu.  
Henry von Brutal: https://open.spotify.com/playlist/5SbOTp2vSfpumxe88lxqMu?si=4y1wzIEmQiyyJIaxc6gGkA muj playlist. Určite se tam někdo nájde...  
Pavel Bárta - COLOR: Potěšil jsi mě i já vás potěšímAspoň doufám, i ty 70s dnes budou.....a pište, jsem moc rád!!!!  
vašek Pha: Děkuji Pavle za Párty potěšil jsi mne. už se těším na eurovizi.  
Miroslav Laduna: Můžete zkoušet ladit: https://dabcz.webnode.cz/mapky/  
Míra: Dík za info. Nedokážu posoudit, co je v normě, jen v okolí toho vysílače trpí příjem DAB RTI výpadky (jak na původním kanále 5D, tak na novém 7A). 12C funguje v pořádku. Na VKV to ruší všude možně v pásmu, nelze ani jednotlivě vyjmenovat. Více napsat z pohledu posluchače nemohu. Novou možnost příjmu Coloru na 92,5 v ČB si budu postupně zkoušet v autě, ale myslím, že ve výšších budovách bude reálný. Porovnával jsem si zvuk 92,5 proti FM4 a opravdu má Color hodně basů a chybí středové pásmo. Super by byl vstup do muxu RTI - jednofrekvenční sítě Javorníku a Kluku. Velmi pěkné pokrytí skoro poloviny území Jihočeského Kraje.  
Radio: Vysílač v ČB byl na základě udání v loňském roce opakovaně měřen ČTÚ a měřením bylo shledáno, že veškeré vyzařovací parametry jsou v souladu s předpisy. Obrázek jak vypadá náš nový vysílací AS v ČK včera dával na FB Jakub. v ČK jsou 2 vysílače + sdružovač.  
Míra: Proglas by si měl v ČB překontrolovat masku vysílání (i filtr), leze z 92,3 až do 92,5. Autorádio mám FM/DAB velice slušně selektivní. Vysílač Dechovka/Hey/Rádio1 (co nevidět) v ČB by potřeboval dát společnými silami do kupy. Ruší bohužel stále poměrně významě jak v pásmu VKV, tak DAB vysílání. Pro posluchače ostatních stanic je to poměrně nepříjemné. Dechovka je převalená všude možně. Bohužel,fotky nového Krumlovského AS jsem nenašel ani na jednom z FB, tak jsem se chtěl aspoň zeptat, jestli je v CK osazen sdružovač, nebo jestli každý konec jede do jedné antény. Díky a mnoho zdaru.