přidat příspěvek
G.B.: Friky jede šlehy!!!! Sem se proměnil v Crazy Lega a brejkuju v práci :-D  
you funk as well: zdaar, uniklo mi to nebo uz je na strankach moznost stahnout si mp3 playlist do vlc jako je to na napr wefunkradio dotcom? jste jako lokomotiva, jedna mrda za druhou  
Míra: To věřím. Jsem zvědav, kam se který pořad posune. No a ten web by se dal myslím zjednodušit.  
Color: Věřte mi že jako webmasterovi mě dají tyto změny v programu daleko, daleko, daleko více práce, než Vaše orientace na www. Změny na www jsou hned na několik místech (nejen týdenní schema, to je nejmíň práce, ale info o pořadech, o moderátorech, týdenní programový plugin, atd atd.. Ufff. Tak uvidíme, no. Zkuste si kliknout na odkaz 17/5/21!  
Míra: Překoukl jsem se v datu startu Dr. Boba. Schéma se změní za týden, takže jsem zvědav. Změn bylo za poslední rok opravdu hodně, pokud člověk vyhledává některé konkrétní pořady, není úplně komfortní se opakovaně přizpůsobovat.  
Color : A v čem konkrétně vidíte problém v týdenním programovém schématu?  
Míra: Bylo by možno aktualizovat týdenní programové schéma ? Díky.  
Karel Havlasek: Dneska skvele pisnicky, jenz jsem dlouho neslysel. Diky Radiu Color za osvezeni  
Color: Jako člověk, který dříve provozoval Radio Limonádový JOE si myslím, že by toto rádio (RLJ) bylo v dnešní době již asi zakázané a jeho moderátoři by již byli ve vazbě za své veselé vysílání... Někteří netolerantní a nekompromisní aktivisté (které bych přirovnal nejspíše ke svazákům z 50. let) si zkrátka chtějí i násilím vynutit spravedlnot, 100% koreknost a další zvrácenosti. A dokonce si to chtějí vynutit i udáváním. V našem rádiu se budeme chovat "normálně" dokud to jen půjde...  
Color: To Mira: V ČB jsme v úterý vyměnili vadné zařízení, tak snad již to bude vše OK. více kdyžtak přes náš email.  
Vladko: Tak to je smutný, když už i Michael V. se musí omlouvat.. Aby to za chvíli nemuselo bejt i s pokleknutím..  
Míra: V ČB bych se přimlouval za mírnou úpravu zvuku Coloru. Popsal bych ho jako zbytečně prezentní a ostrý. Pásmo nižších výšek bych prostě ubral. Jinak je docela fajn, že posluchač nedostane nic zadarmo a narozdíl od všech ostatních stanic musí oprášit kolečko volume, neb komprese dynamiky zvuku Coloru je v ČB v podstatě nulová. To mě opravdu těší, já jsem v tomto ohledu zastáncem nekompromisních nekopmprimujících řešení. Dá se říci, že tím jdete až proti holé podstatě rádiového vysílání, ale mě se to líbí. Nelikvidujete práci jiných lidí a naopak nutíte posluchače trochu popřemýšlet, proč si někteří umělci nechají prznit svá díla už ve studiu atd... Jo, tohle fakt oceňuju. Bohužel, po hudební stránce mi Color zdaleka tak nevyhovuje. Za poslední dva roky se změnil brutálně. Nicméně přeji hodně posluchačů.  
Jakub Melín - COLOR: -> Josef: Fakt chcete dělat factchecking Světa podle Majkla? Tak tam prosím ještě přidejte sexismus, pedofilii, machismus, rasismus, xenofobii, homofobii, hate Brna vůči Praze, hate Prahy vůči Brnu, týrání zvířat, týrání dětí, útoky na politiky, útoky na svobodné matky, útoky na svobodné otce, rouhání, zesměšňování veškerých církví, hate na cyklisty, hate na řidiče... A nebo zkuste pochopit rozdíl mezi vážně psaným zpravodajským textem a zábavnou show, která si dělá legraci z kohokoliv a naprosto záměrně se v ní přehání. A šermovat slovem hoax na webu hudebního rádia s ohledem na hudební show je fakt poněkud zvláštní. Ten nadhled fakt dneska strašně chybí mnoha lidem.  
Jakub Melín - COLOR: Jak je prosím průpovídka moderátora cílená a dezinformační? Když si udělám legraci z politické strany nebo satiru na ni, tak ji dělám cílenou dezinformaci? My fakt nejsme zpravodajské rádio a jestli nějaký moderátor plácne něco do éteru, tak to proboha není zpráva jako z ČT24. Vtipy a sarkasmus kolem politiky budou a byly, zlehčování nebo zveličování hloupých výroků politiků se taky bude dít (a jak Babiše, Zemana nebo Okamury, tak samozřejmě i té druhé strany), samotného mne mimochodem autentický výrok o danění "nadbytečných" m2 v bytech od pana Kaplera z Pirátů a donucení k vystěhování lidí z velkých bytů (lze dohledat na Twitteru) jako jejich voliče kapku vyděsil, tak je logické, že se z toho bude dělat satira. A trochu nadhedu by neškodilo, za Českou sodu by dnes asi autory vláčeli ulicemi a zavřeli za všechny -ismy a -fobie co na světě existují.  
Josef: A prave Majkl pronesl dalsi anti piratsky hoax a sice o zvyšení daní pro nekomerční nemovitosti. Viz. https://www.pirati.cz/hoax/#hoax-dane  
Markét: To by bylo naprosto boží, kdybyste se nám starali jen o zábavu. Bohužel tady komentujete, že nezávisle na cokoliv a přitom vaše vyjadřování je cílené a desinformační. Chcete se starat o zábavu? Tak přeci nemusíte vůbec rozšiřovat nesmysly, kterým poté mohou vaší posluchači věřit. A to by nebyla jejich chyba ale vaše - hold slova mají velkou váhu.. Což by si měli začít všichni uvědomovat. Ráno jsem si pustila rádio, abych si poslechla písničky nebo se zabavila. Ale ejhle - slyším nesmysly, nepodložené útoky (ať už na kohokoli) a když jen vyjádřím svůj názor, tak odpověď je, že mě to mělo pobavit? :-D ahaaa :-D no pokračujte si jak chcete.. Já už vás poslouchat nebudu, protože hlavní věc co slibujete, nesplňujete (bavit se). O tuto zkušenost se podělím dále. Jak s tím naloží ostatní, je jejich věc. Já se jdu bavit jinam.  
Color: Dnešní svět je bohužel plný nenávisti a absolutní netolerance. Bohužel i když moderátor řekne cokoli v nadsázce či z legrace (nejme totiž ani informační ani zpravodajské rádio a sdělení moderátorů patří spíše do sféry nadsázky, zábavy, atd.) objeví se nám zde naprosto urputný a nekompromisní komentář. Za chvíli asi budeme lidi střílet za jejich názor. Zkuste probůh trochu přemýšlet, žít v pohodě, starat se hlavně o to, jací jste Vy sami a naše rádio se za odměnu bude snažit Vás všechny všechny bavit - bez rozdílu Vašeho vyznání a smýšlení. Ostatním doporučujeme ladit zpravodajské stanice českého rozhlasu a nebo zrávy v TV.  
Markét: Jako rádio Vás poslouchám, asi stejně často jako ostatní (často přelaďuji, když se mi nelíbí song). Ale po dnešním ránu, kdy jsem od Vás slyšela něco se smyslu "moc o tom nevím, ale prý Piráti chtějí podle m2 ubytovat uprchlíky u nás doma, tak na to myslete u voleb", Vás budu přelaďovat automaticky. Neříkám, že budu volit Piráty, ale v rádiu hlásat cokoli ve slovním spojení "nevím, ale myslete na to", je prost šílený, ať už by šlo o jakoukoli stranu. PRVNÍ SI ZJISTĚTE INFORMACE A PAK JE DÁL ŠIŘTE - je to tak, nebo to tak není. Věřte, že takhle jednoduché to je. Pak se nemají z ČR šířit desinformace...  
Color: Problémy s výpadky by měly být odstraněny, příčinou byl zřejmě přetížený server.  
Mara: Brno: neustálé výpadky vysílání. Hraje to a na pár vteřin přestane a zase hraje a zase přestane. A tak pořád dokola a nejen dnes, je to dlouhodobý problém. Škoda, s těmi výpadky se to fakt nedá, je to na šaškec.