přidat příspěvek
DJ minidrak - COLOR: Všechno čínské není špatné, Pavle.  
Pavel: SUPER, jen proč tam teď furt mluvíte o Číně?  
Honza: super, dneska Lukáš na živo. Díky moc  
Míra: Pak bohužel, dnes prý máme minimálně 40 různých druhů pohlaví, takže to strůjcům ankety nezávidím. Snad je nikdo nezažaluje.  
Roman: Díky za dnešní terapii při Frikoloře! Je to lék!  
Mirek: Anketa je určitě orientační, mě zase určitě nejvíc zaujala položka, když neposlouchám rádio, uvést důvod - to je asi trochu mimo...  
Míra: Dovolím si koment k anketě. Dle mého názoru nelze dávat styly: "méně známý pop, pop-rock, synthpop, dance" do jedné položky. Možná to má důvod, který mi uniká. Dále bych nekombinoval rozmístění pořadů s přehledností schématu. Tohle by vydalo na více otázek, nebo koment od posluchače.  
André: “Hostem tohoto týdne je pan Michal Viewegh”  
Lucka: Slááava - Lukaš na živo!!! :):)  
Max: Koukněte na motobazar.eu a na bikes.cz, tedy pokud máte rádi motorky  
Radio: TO Vlada: Playlist Světa podle MV nejsou na našich www. Dotazy pouze poslat mailem Michaelovi Viktoříkovi
Vlada: Ahoj nejak nemuzu najit playlist u svet podle MV diky moc
Jakub Melín - COLOR: A nebylo to v rámci nějakého autorského pořadu? Ty mají vlastní playlisty...
Vašek Praha: Ahoj PAvle Taneční párty super a díky za rubriky písničky z archivu. Díky za Ovečky a pejsky.
Tomáš S.: ahoj chtel bych se zeptat jestli je nekde mozny najit presne celej playlist i napr. ze sveta podle MV.protoze jsem tu nasel jen pouze mimo porady dekuji moc za odpove
roman: zajimavy ze ta pisnicka kolem casu kdy hrala tam neni
Radio: To Roman: Bez urážky, co kdybyste se před psaním dotazu kouknul nejprve na naše www stránky??!! Máte tam totiž celkem 3 viditelné odkazy na historii playlistu. 1) přímo v hlavičce, velkým písmem pro slabozraké, 2) dále v menu v liště a 3) následně v pravo dole je přímo výpis historie. Zkuste: odkaz »
roman: Ahoj,chtel bych se zeptat jestli je mozne nekde sehnat playlist ze dne 14.11 diky moc ! moc vam fandim
Radio: To Kuba: Když si kliknete na pořad Wiktory show special, tak se dostanete na spec. stránku tohoto pořadu, kde máte odkazy na všechny díly pořadu ve formě videa. a můžete si nejen poslechnout, ale i podívat. Stačí na naší home-page kliknout na odkaz a máte to!!!
Kuba: Ahoj, je nějaká možnost poslechnout si alespoň den zpětně některou show? Dneska jsem nemohl poslouchat Majkla a zrovna bych si ho pustil, ale nevím jak.