přidat příspěvek
Color: To kincade: Každé medium, tedy rádio, či televize upravuje pravidelně své vysílací schema. Většinou se tak děje na podzim, na jaře, přes léto apod. Osobně netušíme, co máte na mysli za neustálé změny, neboť velmi dlouho byl program našeho rádia bez jakýchkoliv změn. Nám v rádiu, ale i některým našim posluchačům přišlo, že je v našem rádiu příliš mnoho repríz. Hlavní změnou je proto úprava počtu repríz. Dále pak jsou změny v některých vysílacích časech a v neposlední řadě nabízíme namísto repríz celkem 3 zcela nové pořady. Pořad "Taneční párty" je formátově opravdu hodně mimo formát našeho rádia a proto jsme zvolili premiéru v pátek večer, zatím bez reprízy... Inu co člověk - to názor. Věříme však, že vetšině našich posluchačů bude nové schéma i nové pořady vyhovovat.  
Majkl z Liberce: Mně se třeba to nové schéma docela líbí. Snad jen reprízy Poledního menu bych vypustil. Jinak zrovna Taneční párty v 6 ráno byl důvod proč si v úterý a ve čtvrtek ráno Color nepustit a často jsem pak celou směnu vydržel na jiné stanici. Ale tohle je samozřejmě individuální, sto lidí-sto chutí.  
kincade: Dobrý den, kdy se bude reprizovat taneční párty? Proč pořád musíte s tim schematem dělat? To je jako když budete vysílat pokaždé z jine frekvence, prijdete tím o posluchače. Diky za odpoved  
Radio: Chris Kaufman Vám k tomu určitě něco napíše. Ale místo druhé hodiny TOP Secret bude jiný pořad "Future CHART" , který poběží v čase 14-15 hod. a v repríze v pátek od 17-18 hodin. Takže nebojte a nepropadejte panice!  
Majkl z Liberce: Teď jsem se pro jistotu díval znova a v pátek je v závorce P, nikoliv R. Tak buď jsem pako já, nebo to opravili. Každopádně to vypadá, že zůstane už jen jedna hodina místo dvou, což je škoda.  
Míra: Pokud jsem vysledoval, tak od září odpadla první hodina. Už to je škoda a jestli odpadne i druhá, tak si sice někteří oddechnou, ale já to obrečím...  
Majkl z Liberce: Nahlédl jsem do nového programového schématu a ať hledám jak hledám, nenacházím v žádném čase premiéru pořadů Top secret. Znamená to, že premiérové díly s Chrisem Kaufmanem už nebudou?  
frkotou: Lahůdkářství a Jakuba musím samozřejmě opět velmi pochválit. I když teď jsem odkázán na online stream. Znojmo na FM opět rezignuje.  
Pavel Bárta-COLOR: Chlapci všem díky, moc mě těší, že mé raritní vykopávky naráží na tu správnou výživnou půdu. A já v tom budu pokračovat. Už teď jich mám v zásobě celou nůši !!!Pavel  
pavelse: Po delší době jsem slyšel Taneční Párty v premiéře a opět byla velmi dobrá a Pavel zase nezklamal. Díky.