přidat příspěvek
Honza: Zdravím, můžete mi zahrát civilní obranu - já si tě vypiplám? Moc diky  
Radio: Protože je vadný počítač, objednáváme nový, snad do konce týdne zase bude všechno OK.  
ALF: Mam dotaz, proc uz druhy den nevysila Rumburk 102,6MHz?  
Tadeáš: Třeba v Krkonoších na mnoha místech je stále slyšet 89,3 FM, Záleží kde se nacházíte.  
Radio: Inu, my bychom sice byli rádi, kdyby naše rádio bylo slyšet na co nevíce místech. Ale vše jsou nejen další náklady a investice, ale také nové kmitočty bohužel už moc nejsou. Dříve byla na Trutnovsku slyšet naše hlavní frekvence 89,3FM, to bylo jen však do doby, než před několika lety byl v Trutnově spuštěn malý vysílač na stejné frekvenci jiného rádia, který příjem našeho rádia na frekvenci 89,3 FM zcela zrušil. Jinak za hudební tipy děkujeme, některé kapely již v našem playlistu máme (např. Eluveitie)  
Zvonař: Ahoj šlo by rozšířit signál i na Trutnovsko ? a sem tam zahrát něco od : Vuntage Wone, Five Leaf Clover, Dick o Brass, Asonance, Spiderbaot, Eluveitie moc dekuji ahoj  
Radio: Tak Č. Lípa už onAir. Error na vysílači odstraněn.  
Radio: O Č. Lípě víme, řešíme to. Ostravu chceme spustit co nejdříve, nejprve můžeme však poté, co nám dorazí rozhodnutí o udělení licence a následně obdržíme od ČTÚ opravnění. To by se předpokládáme mohlo stát nejdříve někdy v průběhu července.  
petrostrava: dobrý den kdy cca plánujete spustit kmitočet na fm99,5v ostravě? předem děkuji za odpověd  
Jarda: česká lípa zase nehraje :O  
Radio: V Ústí/Orlicí je porucha na páteřní optice, takže dochází k výpadkům, bohužel na záložní SD kartě nemáme dostatečný počet songů, ale asi jen ten YoYo Band. Pošleme pro podobné případy novou SD kartu plnou dobré rockové muziky.  
Davuo: Zdravím, nevíte proč na 101,3 od včera hraje pětkrát do hodiny Karviná od YO YO bendu?  
Jarda: Neplánujete na ballovací vysílače dát zalohu? Když čezakum uletí dráty a nepujde 89,3, tak by na ostatních vysílačích, kde by elektrika šla, ale neměli by zdroj, tak by naběhla záloha z flashky, aby tam nebylo dlouhodobě ticho.  
Radio: Dnes odpoledne byl v Čechách na 89,3FM a dalších kótách obnoven provoz. Nastavení distribuční trasy, (v důsledku vichřice otočená parabola). Aktuálně již vše OK - onAIR.  
Radio: Viz informace na home-page. Aktuálně el. proud již jde, ale došlo k poškození distribuční trasy, řešíme to.  
Míša: HEYRADIO z Benešova 89.3 má výpadek je jen ticho, ale rds jde.  
Tadeáš: Opět má vysílač v České lípě výluku.  
Edis: Zdravím do mého oblíbeného rádia Hey...Malý dotaz, nemohl by ten rádoby vtipný moderátor nechat aspon ten song dohrát, než začne mluvit, myslím ,že to nerozčiluje jenom mě ,ta muzika je určitě zajímavější...toto se dělá vesměs u kolotočů...  
Adéla: Zdravím,zavřete Milana do studia a vůbec ho nepouštějte ven.Reaguji na dnešní ráno.Chci se zeptat,jestli nezvažujete na léto zrušit podvečerní sobotní pořady a dát tam pořádnou nálož muziky,přeci jen,lidi oslavují,grilují a tak.  
Rádio: Inu, je to sice dobrý nápad, nám by se to také líbilo hrát úplně všude, ale každá nová kóta kromě jiného přináší nejen investice, ale následně i nemalé pravidelné náklady (nájem, elektřina, další poplatky). Vloni jsme rozjeli 4 nová stanoviště, letos plánujem Ostravu, k tomu multiplex DAB+... Takže aktuálně zatím další nové kóty neplánujeme.