přidat příspěvek
Radio: Jedná se o upoutávku na pořad Rock MUSIC, který poběží tento čtvrtek od 21:00 a playlist i s kapelalma z této upoutávky najdete na našich www: https://www.heyradio.cz/showpage.php?name=frm  
Ondřej: Ahoj, nějak jsem přeslechl jak se jmenuje ta kapela ze žďáru nad sázavou a ty míchačky betonu nebo jak to bylo. Je to v upoutávce na pořad. Před chvilkou to tam zaznělo ale nestíháme to s kolegy v práci odchytit. Díky moc za odpověď.  
Radio: Milá Pavlíno, či Romano, či jaký další nick používáte. Pokud nám chcete psát něco do diskuse, používejte laskavě jen jedinou přezdívku. K obsahu Vašeho příspěvku s ohledem na to, že žádné výpadky najisto dnes nebyly ani k vysílání ranního moderátora se proto nebudeme vyjadřovat. Z historie Vašich příspěvků je nám celkem jasné kdo sem tyto příspěvky ve skutečnosti píše a doufáme, že to chápete i Vy. Přesto Vám přejeme zdraví a hlavně pokoj ve Vaší duši v novém roce 2022!  
Pavlína: Dobrý den, tak jsem si naladila ráno vaše rádio, že si poslechnu pěknou muziku a místo toho pan Čeněk sáhodlouze vypráví o erotických orgiích hrajte raději pořádnou muziku než tyto výlevy, co s muzikou vůbec nesouvisí a když už píši, chci Vám připomenout že ty výpadky co máte neustále, to je opravdu strašné a narušuje to kvalitu rádia! Tak ať se Vám v novém roce daří lépe Pavlína.  
Zdenek Blansko: Ahoj, přeju hodně štěstí do roku 2022, hodně posluchačů a bezporuchovou techniku. Díky za super muziku,jen tak dál...  
RADKO: CELEMU RADIU BEZPROBLEMOVY PROVOZ MINIMALNE DO PRISTIHO ROKU.JENDOVI KULIKOVI - NA VAS PORAD VE CTVRTEK MNE NAVEDL MILAN A DOKONCE MI NECHAL ZAHRAT , FANTAZIE, ZE HRAJETE BEZ OHLEDU NA TO, ZDA TY PISNICKY JSOU NUTNE ODRHNUTE, NEBO BYLY NA DESKACH MOC VZADU A NIKDO SI JICH NEVSIML U WINTERA JSTE ZMINIL ZE JE TO JEDEN Z MNOHYCH KTERE JSTE DO RADIA PRINESL- JE NEKDE SEZNAM K PRECTENI. NA PLNO VECI MAME SHODNY NAZOR TAK DEKUJU. A V UTERY MATE I PORAD O BLUES TADY DAVAM PREDNOST AMERICKEMU ELEKTRICKEMU A SAMOZREJME JM S JEHO KYTARISTY, TAK SI VAS NEKDY DOVOLIM POZADAT O ZAHRANI.  
JardaZeStráže: Zdravím, na rrtv jsou žadosti, kdy konkurence žada kmitočty s vyššími výkony a rozestupem jen 300kHz namisto 400, pokud to projde, uvažuujete, že zkusíte něco zkoordinovat třeba pro plzeŇ či další města a rozšířit tak hey a color? Pokud to bude vůbec možné.  
Zdpet: Ahoj, chtěl bych popřát celému rádiu Hey krásné Vánoce,jste super, díky. Posluchač z Blanska.  
Radio: TO Honza: Náš odbavovací systém není určitě dokonalý, nicméně již mnoho let je nastaven tak, aby v celou hodinu "čekal" reklamní blok cca. 3 minuty na dohrání předchozího songu. Proto se stává, že nejen reklamní blok, ale i tzv. LOGO stanice s oznámením aktuálního času je posunuté někdy právě až o ty 3 minuty (to nám pro změnu píší jiní posluchači, proč nehlásíme čas přesně v celou, ale až později). Toto vše se stává, když není ve studiu moderátor a hraje automat. Nicméně občas i moderátorova ruka není bezchybná. Tak prima adventní čas a veselé vánoce Vám všem.  
Honza: Zdravím, možná by nebylo špatné nastavit lépe načasování reklam s písničkama. Např. teď před 13:00 začala hrát písnička, hned jak padlo 13:00 tak se písnikča přeruší a začnou hrát reklamy. Po reklamě se přepne na nějakou další písničku. Přijde mi to trošku neprofesionální.  
Radio: Děčín se chystá, téměř vše připraveno. chtěli jsme to stihnout do vánoc, ale čas letí, ale již brzy.  
Tadeáš: Co ten Děčín? Já jen aby jste nepřišli o licenci pro nezahájení vysílání.  
Laďa : ROCK STRING - Návrat do dětství co to je za sračku ? Omlouvám se ale jinak to nejde vyjádřit :(  
Pavel-SůzÁ: Ahoj - pořad Rockové démanty s Petrem Zlámalem je fajn pořad v kterém je i objasněno (přeloženo) o čem se v dané skladbě jedná - což je někdy také potřebné - Děkuji  
Radio: Kapela Marian 333  
Aleš: Ahoj jak se jmenuje písnička co hrála před Desmodem. Díky  
Radio: TO Jarda: Inu, stránky COLORDAB.cz jsme spíchli za den, narychlo, ještě tam ani správně nejsou všechny odkazy a menu. Tyto tránky jsou postavené na platformě WordPress, který používá dnes již téměř každý, proto jsou i různé stránky různých firem sobě navzájem podobné jak vejce vejci. Naše aktuální stránky disponují funkcemi, které bychom zatím těžko ve WordPressu realizovali a když, tak velmi náročně (zobrazování Cover CD u právě hraných songů, Loga pořadů, zobrazení onAir moderátora, playlistů, aktuálního programu rádia, a to 24 hodin denně 7 dní v týdnu, což je přesně koordinovaný plugin s odbavovacím software, atd. atd.) Jinými slovy: aktuální stránky jsou dlouhobě stavěné a šité přesně na míru našich rádií, programu a vysílání. Jde o mohaměsíční, resp. spíše mnohaletou práci, aby vše fungovalo v souladu s programem rádia. WP je obecná platforma. Pokud by se všechny funkce našich aktuálních stránek vůbec podařilo implementovat (překlopit) do WP, bylo by to určitě velmi náročné, a to nejen časově. P.S. Již delší čas máme připravenou varinatu našich www pro zobrazení v mobilech s proporcionálním písmem, ale časových důvodů se nám ještě nepodařilo tuto "mobilní" verzi stránek ještě vypulikovat.  
JardaZeStráže: Ty stránky colordab+ muxu sse hodně povedli, jen škoda že nemam stabilní příjem. Ale design webovek se povedl, šel by třeba využít na modernizaci stránek hey a color?  
Zdpet: Super výběr muziky na nedělní dopoledne,jen tak dál.Blansko.??  
Šáren: Mockrát díky! Ať se daří