přidat příspěvek
Radio: Mezi našimi reklamami určitě nemáme žádnou na propagaci kouření.  
Jirka: ta zoufalá propagace hulení cigaret (30.3.11h ) to myslíte vážně? smutné  
Tomáš: Dík moc za tech. vysvětlení.To je fajn,že jste takoví sdílní a otevření a nic neskrýváte a nelžete, opak Babiše a spol.,udělali jste mi radost a děláte i svým neustále lepším (nejen technicky) vysíláním  
Radio: E-shop už máme v podstatě připravený. Čekáme nyní hlavně na zprovoznění platebního terminálu. Také v aktuální situaci řešime jak náš e-shop budeme doplňovat.  
stana: Zdravím kdy bude E-Shop  
Radio: U naší vysílací antény na Strahově se díky silnému větru pokazila dělička (v podstatě vysílala jen část AS), tak jsme museli dočasně, výrazně snížit výkon (díky zvětšenému PSV nastávaly totiž výpadky vysílače) a minulý týden byla anténa opravena. Co se týče dočasné modulace COUNTRY - tak to se stalo, když byl nastavován nový ball. tuner a naskočil tam na chvíli výrazně silnější signál 89,5MHz oproti 89,3MHz. Tak snad již teď bude vše OK a snad přežijeme a přečkáme i období s virusem...  
Tomáš: Mě rádio Hey asi před 10dny přestalo v Praze ve Strašnicích z důvodu slabého signálu hrát úplně, předtím jsem musel mít FM tuner přepnutý na mono, aby se jakštakš dalo poslouchat a teď asi týden hraje i stereo. Zjistil jsem, že vysílač byl přemístěn z nejnižšího místa v Praze na Strahov. Asi před 14dny několik hodin na 101,6 hrálo Country rádio. Panem A.P. jsem myslel Alexandr Pícha, ale on je to Miroslav, správně jsem měl napsat M.P., to se omlouvám.  
JardaZeStráže: však prahu chytnu i ja u sebe na severu ;) po všech těch vylepšeních a přesunu. A to je co říct. Jen škoda že naši severočeskou frekvenci ruší hodně poláci. Už aby byla doba dabová jako je to v německu a jinde. Stačí kouknout do bavorska a podobně.  
Bajvoko: Signál rádia Hey se na pražské frekvenci 101.6 neuvěřitelně zlepšil. Zejména když se jede od Prahy na západ. Ještě před pár týdny to tam hrálo pár km daleko, max. k Havlovu letišti a už to něco rušilo, myslím že ČRo Dvojka, jak je hned nad tím (101,7)? Teď je situace vynikající. Nic to neruší a hraje to v pohodě i 20km západně od Prahy.  
Radio: TO Tomáš: Ballovací tunery se používaly a stále používají, většinou tam, kde to dává smysl a logiku. Takže i RADIO HEY má několik takových kót a několik takových tunerů. Pochopitelně na vzdálenější vysílače je dopravován signál přes internet, který je ale bohužel stále méně spolehlivý. Ball je spolehlivý vždy na 100% a navíc je v čase zcela synchronní bez zpoždění! A to jsou také jeho hlavní výhody. Jinak díky za pochvalu, jen netušíme, kdo že je to ten pan A.P.