Slovenští Lunatic Gods mají připraveno 8. album

Autor: Tomáš Vladeka <tomas@heyradio.cz>, Téma: Hudební novinky, Zdroj: TZ, Vydáno dne: 10. 07. 2023

Radio HEY!Novou nahrávku prezentují aktuálně prvním singlem, písní "O sekeru, co slabost hledala", jejíž videoklip režíroval opět známý český režisér Mejla Basel."Jsem na to album opravdu hrdý, práce na něm nebyly jednoduché, jen samotné nahrávání trvalo něco přes rok," říká kytarista Luboslav.

Luboslav dále řekl:"Jak se to celé vleklo a že jsme to jako kapela museli společně překonat, nás to paradoxně stmelilo a s potěšením jsem zjistil, že všechny ty emoce se projevily i v nových písních. Aktuálně stojíme těsně před jeho dokončením a s hrdostí vám představujeme první song."

Pokračuje kytarista Ičko: „Myslím, že první píseň z nové desky je typický Lunatic styl. Blackový nářez s folklórními melodiemi, tak jak to máme rádi. Novinkou je, že growly Emka s Lečem vokály podporuje náš kamarád Majko Petranin (Castaway, Niakara, Symphonity), který nám tentokrát zpěvy na desce hostuje. Do toho masakrální nálož bicích Mr. Marthuse...NO prostě husí kůži:) Na albu se nacházejí i techničtější a náročnější skladby a zároveň i snad nejjednodušší jaké jsme doposud měli, ale první singl představuje polohu, ve které nás fans znají a mají rádi, tak věřím že je potěšíme..."

Album "Vresovrenie" vychází u agilní české firmy Black Hornet Productions 1.11.2023. Následovat bude křest alba a turné napříč celým Českem a Slovenskem. Zatím známé termíny jsou:

24.11. Brno, klub První patro
25.11. Trutnov – Voletiny
30.11. Bratislava, Randal Club
01.12. Vrútky - RC Mlýn
02.12. Poprad, Klub Rock Fabric


Nejblíže se LUNATIC GODS představí živě na legendárním českém big festivalu MASTERS OF ROCK 13. července 2023.

WEBSITE LUNATIC GODS: https://www.lunaticgods.info/
FACEBOOK LUNATIC GODS: https://www.facebook.com/lunaticgods/