Kapela Metanol má nový singl - Stále stejná...

Autor: Tomáš Vladeka <tomas@heyradio.cz>, Téma: Hudební novinky, Zdroj: TZ, Vydáno dne: 27. 04. 2023

Radio HEY!Chcete mít husí kůži? Jak je libo! Královéhradecká formace Metanol totiž vydala nový singl s názvem Stále stejná! A jestli vám během sledování videoklipu nenaskočí husí kůže, tak jste buď emocionálně vyprahlí, nebo jste ho dostatečně neposlouchali nahlas!Výše zmíněná čtveřice ve slokách pořádně přitvrdila, čímž se dramaticky zvýraznil kontrast mezi slokami a zpěvnými, melodickými refrény. Skrytým ústředním tématem písničky je žárlivost, což je samozřejmě společný jmenovatel hudebního podkladu a videoklipu.

O skvělý zvuk se postaral Martin Holly Hollandr, který natočil a produkoval mimo jiné poslední album kapely Metanol - Empatie. Kdo ho zná, tak moc dobře ví, že tahle symbióza bezpochyby funguje a nezbývá, než se těšit, co dalšího společně vytvoří. Stále stejná po zvukové stránce přesahuje hranice naší republiky, tak buďme rádi, že jsou kluci věrní mateřskému jazyku.

Kapela s videoklipem vsadila na spolupráci se zkušeným a velmi talentovaným Martinem Kolembářem - režisérem, kameramanem a střihačem v jedné osobě - a i tohle spojení se mimořádně vydařilo. Příběh vás vtáhne do minulého století a úplně vás pohltí svou atmosférou. Víc nebudu prozrazovat, podívejte se sami!

UPOZORNĚNÍ: POSLOUCHÁNÍ METANOLU VE VÁS MŮŽE VYVOLAT ZÁVISLOST!

https://youtu.be/ffFAp9ycNDk
Foto: FOTILKA a Lukáš Šaroun.