přidat příspěvek
lada: Proč nejde mp3 256  
Luboš: Zdravím, je možné si někde pustit Vaše znělky ?  
Honza: Dnes super rock,jen tak dál!  
Honza: Rocková klasika,dobrá hudba,pan Kulík,to je level,ten má přehled.  
Zdeněk : Ahoj tady Zdeněk Chlumec - včera jsme na dílně na doporučení naladili dopoledni éter vašeho rádia a musím dat klukům za pravdu, že mix v rockovém podání toho vašeho djs a moderátora nemá konkurenci - super.Zdravime  
Jaroslav: Hodnotíme pozitivně tento počin (Rockové démanty) a vítáme tento dnes již chybějící segment. Jaroslav starší (58) s Jaroslavem mladším (17) přejeme co nejvíce posluchačů.  
Monča - Český Budějce: Díky moc, dneska hrajete parádní šlupky ;) vůbec slyšet Sabatony a Powerwolfy z radia v jednej hoďce, to je skvělý ;)  
Michal: Dnes fantastická muzika. Jen tak dál. Pardubice  
Pavel - SůzÁ: Supér, že hrajete Argemu mám rád také skladbu Doteky. pěkná vzpomínka.  
Radio: Zdravíme do Znojma. Díky za zprávu, víme o tom a chystáme výměnu zařízení ale i lepší vysílač. Snad se vše podaří zvládnout do konce října.  
Mirek: Zdravím, díky za perfektní hudbu. Hrajete opravdu super songy.Ve Znojmě ale máte neustálé výpadky. v Radiu se pravidelně ozývá anglicky diktování IP adresy 192.168.1.119 . Když to je několikrát do hodiny, tak už to opravdu celkem štve. Držím palce ať se Vám podaří ty mušky vychytat.  
Radio: Milá Jano, Dominiku, Leono Praha, Báro a někteří další nickové! Zdravíme Vás z rádia, ale nedá nám to nereagovat na "Vaše příspěvky do diskuse". Jednak podle dikce, ale hlavně podle výpisů z databáze můžeme okamžitě rozeznat, že ač různá jména, jedná se o totožné přispěvatele. Tak se prosím podepisujte jen jedním jménem (nickem) a nesnažte se vytvořit iluzi, kolika lidem se líbí ten či onen moderátor. Je to dětinské, trapné a z podobných důvodů většina rádií již své diskuse dávno zrušila. MY to zatím tolerujeme, ale jak dlouho ještě?! Tak prima den i poslech Vám všem Hynku, Viléme, Jarmilo, Laci, Báro, Libore, Jano... i všem ostatním...