přidat příspěvek
Radio: Máme některé nové kóty teprve v přípravě. Vše ale musí ještě proběhnout celkem náročným procesem, (zejména legislativním), takže dnes nemůžeme ještě žádný termín seriózně odhadnout. Pokud se vše podaří, tak doufáme do konce tohoto roku.  
zdpet: Dočetl jsem se,že je v přípravě vysílač pro Blansko 101.6 FM.Mohu se zeptat od kdy bude v provozu?Díky,váš posluchač.  
JardaZeStráže: tady na stránkách to nejde, ale na play.cz už ano, a ten zvuk je opravdu o něčem jiným ;) Jinak RRTV dala k dispozici fm kmitočet po rádiu luže a nikdo se o něj zatím nehlásí, třeba by ho mohlo získat hey radio ;)  
Radio: stream 256k normálně funguje, a to i na mobilu. Stream 192k prehrává skutečně 192k, ale je uložen na play.cz jen pod původním názvem 128kb.  
JardaZeStráže: proč je problém s vyběrem kvality na webu? ta 200+ nejde spustit a 192 přehrava tu 128. :O  
Iva: Hey radio má nasvědomí čtyři novinky: Pelhřimov/Vlásenická vodárna 558+30m - 88.3 MHz/100 watt vertical Děčín/Letná - Slovanská 55 (SPŠ) 190+30m - 96.7 MHz/100 watt vertical Ústí nad Orlicí/ul. Mazánkova - komín 363+40m - 101.3 MHz/ 50 watt vertical Blansko/ul. Dvorská 1808/38 - 320+30m - 101.6 MHz/ 50 watt vertical  
lada: Jsem rád že kvalita zvuku se vylepšila už se to dá poslouchat dík  
kristian a roman kobielovi, Brno: ..a kam se můžeme stavit pro samolepku HeyRadia, diky  
Radio: Na hlavním vysílači ve středních Čechách máme dlouhodobě poskytovatele "nekvalitního-nestabilního" internetu. Bohužel jiná varianta, jak se dostat na 50 km vzdálený vysílač ze studia je velmi komplikovaná až nemožná. Proto zde máme kopii vysílacího počítače, který v případě výpadku internetu automaticky do 10s naskočí, když se internetové připojení obnoví - naskočí zpět audio ze studia. Výsledek => pro někoho asi málo pochopitelné přeskakování hudby. Opakování songů? Některé songy v našem vysílání propagujeme (kapely) a proto se možná může zdát, že se některé skladby často opakuji. Tolik ve zkratce. Hezký víkend...  
Bejk: No, škoda, máte to asi zavirovaný ten kompl ??