přidat příspěvek
Johann: Tak tady na pátečním rádiu večer 22.01.21 . tak tam to zase perlilo, co druhá písnička byla přerušena jinou nebo úplné ticho .je skoro zvláštní že když byl pořad o Číně a jejím skvělém životě, signál byl fakt super,no k tomu vypadávání signálu přes den...  
Radio: Na zpracování už se pracuje, takže vysledky budou už brzy. Určitě ale nečekejme žádné velké překvapení! Co se týče kmitočtu Luže, tak za spr. poplatek 25.000,- Kč se to asi nevyplatí, navíc se vždy říkalo, že kmitočet byl dost rušený, že to moc dobře nehrálo. Teď máme v plánu postavit nové 4 kóty, takže máme práce před sebou docela dost (+ k tomu ještě brzy 2 kóty na COLOR).  
JardaZeStráže: Kdy budou výsledky ankety? Když na coloru už jsou? A co vysílač luže 93,2/100W. Dle RRTV se o ten kmitočet nikdo nepřihlásil.  
Radio: No hlavně máme ty reklamy na uřvaný alzáky a máslo z Kauflandu. Holt než číst takovéto bláboly, asi opravdu tuto diskusi zrušíme. Neb je to tu jak u blbejch na dvorečku.  
Honza: V každém rádiu může nastat problém, jen u vás nastavá každý den.  
Radio: To Karel Pardubice: Tím jsme Vám chtěli říci, že moderátor má techniku připravenou. V každém rádiu může nastat problém (např. technický). Bylo možné to vyřešit velmi jeddnoduše tak, aby to posluchač vůbec nezaznamenal. Bohužel to moderátor řešil dost nešťastným způsobem tak, že to bylo slyšet ve vysílání. Pokud jste Vy někde dělal na technice, tak byste sem nemohl asi psát podobné příspěvky a bylo by Vám jasné, že porucha může nastat zejména kdekoliv a kdykoliv. P.S. Opakovaně upozorňujeme, že toto je diskuse, resp. místo pro připomínky k programu rádia. Díky podobným přispěvatelům uvažujeme, že tuto diskusi zrušíme, neb to tu někdy vypadá jak u blbejch na dvorečku. Hezký den zejména všem zkušeným technikům.  
Karel Pardubice: Tím jsem Vám chtěl říci, že moderátor má mít techniku připravenou k odvysílání technikem, nebo vedením, které to zajistí.On už se má soustředit pouze na vysílání a ne se zabývat technikou.A musím říci i za kolegy a lidi, kteří poslouchají, že je to ten hlavní program na který se těší po stránce hudební i mluveného slova.Váš moderátor hraje skvěle, to prostě ladí.Dělal jsem na technice v TV a tak trochu vím.Jsem s pozdravem.  
Radio: Jak píšete, něco se pokazilo u nás ve studiu, což se stává i v jiných rádiích. Problém byl, že to Milan řešil a "opravoval" do éteru. Byl ihned poučen, že takto se to nedělá. Má totiž jak vizuální tak i akustickou kontrolu a bohužel dnes to dost popletl. Holt i zkušený moderátor občas něco splete.  
Karel Pardubice: Zdravím, mrkněte na ty Pardubice, ať nějaký technik doladí výstup na kanálech, aby moderátor s nejlepším hudebním programem mohl v klidu vysílat.Frekvence jsou fajn, ale nejprve musí chodit technika pro odbavení. Ještě jsem se nesetkal s tím, aby si moderátor v celoplošné stanici dělal opravy techniky - proboha co to je??? ????  
lojzik: Nevím, co tady třepete o reklamách tohle rádio jich má oproti konkurenci minimálně. Jediný, co tohle rádio podle mě opravdu trápí je nekvalitní technika a moderátoři (až na výjimky např. Standa Čeněk), protože hlášky typu "Nazdar fešáci" a "dvacítka po desítce" stále se opakující podle mě fakt vtipný nejsou.  
Radio: To Honza: Milý Honzo, poslední dobou se v této diskusi objevují celkem iracionální disskusní příspěvky. Jsme rádi, že jste se zařadil mězi ně i Vy. Máme pro Vás ale skvělý tip: Posílejte nám tak cca. 300.000,- měsíčně, popřípadě sežeňte nějaké kamarády, kteří by také přispěli na provoz našeho rádia no a my vyřadíme všechny reklamy co vysíláme a staneme se progresivním rádiem, jak píšete!!! A nebo druhá varianta: založte si svoje vlastní rádio a pak se tu s námi můžete podělit o Vaše zkušenosti, např. kde berete peníze na nejrůznější poplatky, elektřinu, nájmy atd. Inu ale hlavně prima den a všem aktivistům ať je tu úplně nejvíc HEY!!!  
Honza: Už nikdo nechce poslouchat uřvaného tupého alzáka.Nechce poslouchat radia co nehraje muziku v celé délce.Kde hudbu krátí časové znamení,nebo do ní vstupuje moderátor.Méně slov,znamená více.Upoutávky na koncerty a kulturu beru,ale reklamy ne.  
Honza: Reklama v dnešní době do rádia nepatří.Hodně rádii,už to chápe a díky tomu má nové a nové posluchače,je to o dobré nekrácené muzice/RADIO TROJKA.CZ/LUZ RADIO/RADIO 357/UNDERGROUNDRADIO/  
Radio: K. Vary onAir - opraveno!  
PaveL-SůzÁ: Hey proč neposlouchat supér Hey bez láteření Hey  
Radio: Trh důrazně s(i)tíme a proto je už přes(i)cen. Hlavně to máslo z Kauflandu, to je naše parketa!!!  
Petr: Jo,ano jde to i bez reklam.Radia,které mají patrony z řad posluchačů a měsíčně,pošlou drobnou částku,např 1000 czk.A chtějí kvalitní muziku,bez reklam a uřvaných moderátorů.Jen muziku,během reklam mohl zahrát kvalitní nekrácený song.Příkladem je radio UNDERGROUND,NOWY SWIAT a další.Muzika se tam neopakuje,nekrátí,nejsou tam vysmátý,uřvaný moderátoři.A není tam reklama na máslo v kauflandu....V covid době zůstanou jen kvalitní rádia,ostatní zaniknou,trh je přesicen.Ale hlad po kultuře je obrovský,po kvalitni muzice,ne Kabát,Alkehol a podobné odrhovačky,dobrou alternativní muziku hraje ORLICKO  
Radio: Do K. Varů se chystáme na servisní zásah příští týden. Je tam závažnější porucha.  
Petr: Otázka jaký zdroj muziky,formát FLAC,WAW,MC kazety, LP desky,nejhorší je osekaný formát mp3,jen koule nějákého hluku a ještě nějáký remaster,to oničem.A také jde o obsah,regionální skupiny co neumějí používat nástroje,ala Kabát,to není muzika.To do rozhlasu nepatří.Horší jsou časté výpadky signálu  
Petr: Otázka jaký zdroj muziky,formát FLAC,WAW,MC kazety, LP desky,nejhorší je osekaný formát mp3,jen koule nějákého hluku a ještě nějáký remaster,to oničem.A také jde o obsah,regionální skupiny co neumějí používat nástroje,ala Kabát,to není muzika.To do rozhlasu nepatří.Horší jsou časté výpadky signálu